SVEČIAMS EILIUOTAI SUSIPAŽINIMUI

Mano naujieji namai:
http://raimundata.blogspot.com/

Tokios manęs nematė niekas.
Ir nemylėjo. - Nepažino.
Mane tiktai lydėjo tokią
nekart šuva priklydęs - mėnuo.

Nenoriu meilės - išmaldautos.
Dainos nenoriu - išmeluotos.

Gyvenimą kaip širdį skauda
lai be narkozės. - Be paguodos.

Gesina brangų laiko dagtį
bailus beprotis šimtą sykių.
O aš geidžiu būty sudegti,
kaip moku. - Be jokių taisyklių.


Ačiū Nijolei Augustinavičiūtei, kurios prieš daug metų sukurtos eilės, tai beveik aš...........

2011 m. gegužės 7 d., šeštadienis

ŠEŠTADIENIS

Lyja, už lango vėl lyja, o pranašavo orą gerą. Ir vėl nusivylimas. Ir kaip visada tokią dieną užsiimu grandioziniu skalbimu. Ai, lai lauke dar sykį persiskalauja skalbiniai. Toks lietingas oras tinkamiausias gerai knygai su arbatos puodeliu, ar stipriai espresso kavai ir dar monotoniškam siuvimui, kur nereikia daug galvoti, o tik leisti siūlę...........Kažkam kitam ir susikaupti negaliu: kaimynai kaip pašėlę džiržgena pjaudami malkas, jau nuo pat ryto: iš vienos pusės baigia, pradeda iš kitos. Gžyru džyru........
Kadangi šią savaitę buvau "rekrutuose", tai nieko naudingo ir nenuveikiau, neskaitant kad 2 dienas po valandą iš eilės drebėjau stomatologo kėdėje, postipriai pratuštinant piniginę, vieną vakarą praleidau klausantis muzikos mokykloje, kur aišku ir maniškiai pasirodė (čia aš pasimaivau), kitą dieną Luka su klasioke nuskynė pirmą vietą duetų konkurse, ai dar ir Jokimas sugrojo vietinėje TV. Dar vieną ilgą dieną turėjau ištikimą draugę Migreną ir krūvą "nelaimingųjų" kabinete........Tiesa, pagaminau vieną nemažą jubiliejinę puokštę, bet niekaip foto nesigavo, tai lai ji lieka nepristatyta.
O kad mano kalba neliktų visiškai tuščia, įdėsiu kavos laikrodį. Idėja man labai patiko, bet darbas tai nelabai koks, bet gal kitas labiau pasiseks.
Lenda saulė, einu tęsti skalbimo misijos..........
Žydi medžiai tiesiai man po balkonu ir kvepia po lietaus.......


laikrodėlis tik tak:


Ir nuraudoninu jau senokai su Janyte jos dukrai kurta boružėle-septintaške:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą